Kalbin Sohbet Önceden bu siteler üzerindeki diğer bir ön yargı ise kandırılma konusu idi; lakin sistem o kadar gelişti ki kandırılma olanağınız bir hayli azaldı. Yeni sistemlerde karşınızdaki insanın sesini duyarak ve hatta onu görerek karşınızdakinin niyetini çok kısa bir zaman içerisinde anlayabilirsiniz. İnsanlar sırf bu kandırılma muhabbeti ve sapık varlığı lafından dolayı yıllarca bu sitelerden uzak durmaya çalışmıştır; fakat onlar eskide kaldı artık yeni dönemde böyle şeylerle karşılaşma olanağınız çok düşük ihtimallere çekildi. İnsanları bilgilendirmek adına ele aldığım bu makalede yazan her şey yaşanmış şeylerdir, yıllardır bu ortamın içerisinde bulunan birisi olarak sizlere bu makaleyi yazmaktayım. Kafanızda soru işareti kalmaması adına ise hayatınızda 1 kez de olsa bu siteleri ziyaret etmenizi ve burada görmüş olacağınız ortama reel hayatta para verseniz dahi sahip olamayacağınızı görmüş olacaksınız.Bir önceki yazımız Sohbetet olan konuyu bi okuyun isteriz..

sohbet-girişi
sohbet-girişi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Türkçe Mirc mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır.

Web Sohbet Bilgisayar Üzerinden tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet etmeye Yarar.

Sitene Sohbet Ekle Bir Web Siteniz Varsa Ücretsiz Olarak Sohbet Eklemek İstiyorsaniz Lütfen Tıklayınız

Mobil Sohbet Uygulaması İndir Mobil ÜZerinden Daha Kolay Ve Rahat Sohbet Etmek İçin Mobil Uygulamayı İndirmek Lütfen Tıklayınız

Sık Sorulan Sorular

Sitemizin Ana Sayfasında Bulunan Sohbet Giriş Alanından Giriş Yapabilirsiniz .

/ns register şifre mail@adresiniz.com

Sohbet etmek tamamen ücretsizdir .
Sosyal Medya