Gizli saklı sessizce evlenen Aslı Enver Berkin Gökbudak nikah resimleri paylaşıldı..

Benimde beğendiğim oyunculardan olan Aslı Enver kimsenin beklemediği bir şekilde gizlice evlendi.Son dönemlerde adı Murat Bozla geçtikten sonra boşta olan güzel oyuncu gönlünü Berkin Gökbudak isimli erkeğe kaptıran sanatçımız 6 aydır beraber olduğu kişiyle hayatını birleştirdi.Kimsenin beklemediği sade bir törenle dünya evine giren ünlü çift sade nikah ile hayatlarına artık karı koca olarak devam edecekler.Şahitlerini Aslı hanım’ın yakın arkadaşı Cihan Çalışkantürk ile erkek tarafının ise Saner Ayar bu sonsuz imzaya şahitlik yaptılar..

aslı-enver
aslı-enver

Sosyal ağdan bu mutluluğu paylaşan Enver nikahta çekilmiş bir resime EVET… notunu paylaşarak mutluluğunu dile getirdi.Bizde kendilerine bir ömür boyu beraber oldukları hayat diliyoruz..Dilerseniz yazılı chat platformumuza bağlanabilirsiniz..

sohbet-girişi
sohbet-girişiYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Türkçe Mirc mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır.

Web Sohbet Bilgisayar Üzerinden tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet etmeye Yarar.

Sitene Sohbet Ekle Bir Web Siteniz Varsa Ücretsiz Olarak Sohbet Eklemek İstiyorsaniz Lütfen Tıklayınız

Mobil Sohbet Uygulaması İndir Mobil ÜZerinden Daha Kolay Ve Rahat Sohbet Etmek İçin Mobil Uygulamayı İndirmek Lütfen Tıklayınız

Sık Sorulan Sorular

Sitemizin Ana Sayfasında Bulunan Sohbet Giriş Alanından Giriş Yapabilirsiniz .

/ns register şifre mail@adresiniz.com

Sohbet etmek tamamen ücretsizdir .
Sosyal Medya